logo m

PRACA

Największy potencjał firmy Aksel to jej pracownicy, którym staramy się stwarzać jak najlepsze warunki do pracy i poszerzania kwalifikacji oraz motywować i nagradzać.

praca aksel

Obecnie poszukujemy pracowników na nw stanowiska:

Młodszy programista Delphi

Od kandydata oczekujemy:

  • znajomości zasad programowania obiektowego,
  • podstawowej znajomości środowiska Delphi oraz bibliotek: VCL, Firemonkey,
  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na pracę z dokumentacją w tym języku,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • odpowiedzialności za efekty własnej pracy.

Mile widziane:

  • znajomość innych języków programowania (C#, Java),
  • umiejętność posługiwania się systemami kontroli wersji (Mercurial, SVN),
  • znajomości protokołów sieciowych rodziny TCP/IP,
  • znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych,
  • znajomości zagadnień z zakresu testowania aplikacji.

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • narzędzia pracy
  • praca w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie, która istnieje na rynku 25 lat

Serwisant - Montażysta

  • wykształcenia technicznego,
  • znajomości zagadnień: automatyki, elektrotechniki, elektroniki,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dyspozycyjności.

Zakres obowiązków:

  • serwisowanie urządzeń na miejscu oraz u klienta,
  • prace montażowe u klienta podczas wdrożeń produktów.

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju,
  • narzędzia pracy.

Praca w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie która istnieje na rynku już ponad 25 lat.
Miejsce pracy: Rybnik

Prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV pocztą na adres firmy lub emailem na adres sekretariat@aksel.com.pl

Każdy, kto chce rzetelnie pracować, jest kreatywny i skuteczny w działaniu, znajdzie u nas swoje miejsce. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!