logo m

Kontakt

AKSEL Sp. z o.o.
ul. Lipowa 17
44-207 Rybnik
Polska, woj. śląskie

telefon: +48 32 42 95 100
faks: +48 32 42 95 103

aksel@aksel.com.pl

 

 

Dyrektor Handlowy

telefon: +48 32 42 95 100
Anna Buchalik
anna.buchalik@aksel.com.pl
 

Dyrektor Techniczny

telefon: +48 32 42 95 136
Bartosz Szwacha
bartosz.szwacha@aksel.com.pl
 

Dyrektor działu IT

telefon: +48 32 42 95 191
Grzegorz Najduch 
grzegorz.najduch@aksel.com.pl
 

Dyrektor działu Kolejowego

telefon: +48 32 42 95 145
Jacek Dyka 
jacek.dyka@aksel.com.pl
 

Dział Handlowy

telefon: +48 32 42 95 120
 

Dział Techniczny

telefon: +48 32 42 95 130
 

Serwis Radiotelefonów

telefon: +48 32 42 95 134
Tadeusz Piechaczek
tadeusz.piechaczek@aksel.com.pl
 

HelpDesk

telefon: +48 32 49 44 707

telefon: +48 32 42 95 155

pomoc@aksel.com.pl


Księgowość

telefon: +48 32 42 95 140

NIP 642-26-35-416 REGON 276582130

KRS 0000 107942
Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 1.365.000 PLN

Konto ING BANK ŚLĄSKI S.A. O/RYBNIK
nr 02 1050 1344 1000 0022 2131 2479

 

RESELLERZY

Firma Aksel Jest Autoryzowanym Dystrybutorem firmy Motorola Solutions i  posiada sieć Resellerów sprzętu radiokomunikacyjnego firmy Motorola Solution na terenie kraju.

Prosimy o przesłanie Państwa zapytań na adres email : dh@aksel.com.pl . Zapytanie zostanie przekierowane do najbliższego Resellera.

Channel logo radio channel  VAD