logo m

AKTUALNOŚCI

ZAPROSZENIE TARGI EUROPOLTECH

STOPKA

 

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, podczas Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa  EUROPOLTECH 2019, które odbędą się w dniach  8-10 maja br. w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Nasz  numer stoiska:  I.36 w hali I

Radiotelefon Motorola dla rynku kolejowego

 

 

 

RADIOTELEFON MOTOROLA DLA RYNKU KOLEJOWEGO

 

Z przyjemnością informujemy iż nasza Firma zakończyła certyfikację i tym samym uzyskała bezterminowe świadectwo dopuszczenia do eksploatacji typu dla radiotelefonu przenośnego Motorola VX 451 przeznaczonego do pracy w kolejowych analogowych sieciach radiotelefonicznych ( Świadectwo NR:PL 59 2019 0003 wydane przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego).  Model VX-451 to nowoczesne urządzenie o wodoszczelnej (IP57), wzmocnionej konstrukcji. Możliwość zaprogramowania do 32 kanałów w 2 grupach. Radiotelefon posiada 3 programowane przyciski. Do radiotelefonu dostępne są m. innymi akumulatory o dużej pojemności 2300mAh oraz skórzane futerały przeznaczone dla rynku kolejowego.

W przypadku zainteresowania produktem zapraszamy do kontaktu.

 

 

Zostań Świętym Mikołajem i pomóż organizacji "Lekarze bez Granic"

Nasz partner, firma Deuta-WERKE daje nam wszystkim szansę na zostanie Świętym Mikołajem i pomoc organizacji Lekarze bez Granic. Każde wejście na stronę Deuty i wpisanie kodu Ohnegrenzen2019 we wskazanym formularzu powoduje przekazanie przez Deutę kwoty w wysokości 5,00 EUR na wspomnianą organizację.

 

 

Zachęcamy każdego do wsparcia inicjatywy!

 

 

 

Ohnegrenzen2019