logo m

PRZEMYSŁ

OPROGRAMOWANIE DLA OBIEKTÓW HOTELOWYCH

SynergyMMS – to kompleksowe, łatwe w użyciu oprogramowanie dla hoteli.

 

Opracowane zostało na bazie 30-letniego doświadczenia w branży. Aplikacja współpracuje z większością systemów hotelowych. Wspiera nie tylko komunikację pomiędzy członkami personelu, ale przede wszystkim służy do obniżania kosztów poprzez analizę obłożenia pracą poszczególnych osób oraz precyzyjnego prognozowania niezbędnych zasobów ludzkich do obsługi obiektu. Wdrożenie systemu nie wymaga dużych nakładów finansowych (cały system działa w chmurze) i zajmuje zaledwie do dwóch dni.

 

W branży hotelarskiej często jesteśmy tak bardzo zajęci oferowaniem doskonałej obsługi dla gości, że zapominamy o wartości skutecznego utrzymania. Nie jest tajemnicą, że każdy hotel ponosi koszty związane z rekompensowaniem reklamacji wynikających z nagłych usterek, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Nie unikniemy reklamacji, ale na pewno możemy zmniejszyć ich liczbę nawet o 30%. A to dzięki zastosowaniu SynergyMMS.

 

Skuteczne utrzymanie obiektu hotelowego wymaga koordynacji działań wielu departamentów.

 

synergy mms, oprogramowanie dla hoteli


Ograniczona ilość pracowników może utrudniać wypełnianie zaplanowanych działań z zakresu utrzymania, ponieważ bardzo dużo wysiłku wkładane jest w tzw. "gaszenie pożarów". SynergyMMS oferuje doskonałe możliwości, które dostarczają narzędzi potrzebnych członkom personelu do łatwego przetwarzania prac, przy jednoczesnej przejrzystości i odpowiedzialności, które są niezbędne do prawidłowego zarządzania siłami roboczymi. 

 

Główne cechy systemu to:

 

PLANOWANA KONSERWACJA WYPOSAŻENIA HOTELU

Funkcja umożliwia sprawdzenia zajętości pokoi i wygenerowanie listy prac do wykonania w danym pomieszczeniu. Kalendarz Utrzymania Prewencyjnego przedstawia przyszłe zadania, w tym środki i czas potrzebny do sporządzenia planu działań.

 

SZYBKIE I AUTOMATYCZNE ZLECANIE NIEPLANOWANYCH PRAC

Umożliwia ułożenie zleceń w spersonalizowane listy wg użytkowników. Dzięki informacjom wyświetlanym w czasie rzeczywistym, każda osoba otrzymuje aktualne informacje o statusie każdego problemu. Zapisy i dzienniki z audytów wzmacniają poczucie odpowiedzialności, ponieważ każda transakcja jest śledzona.


Inteligentna Wysyłka Zadań

Opcja Dystrybucji Danych pozwala na automatyczne rozsyłanie kluczowych informacji o określonej porze dnia, w wybranym dniu tygodnia, uwzględniając potrzebne umiejętności, a nawet lokalizację w budynku.

 

Aplikacja Mobilna

System operacyjny iOS zapewnia doskonałą funkcjonalność pozwalającą mobilnym członkom personelu na tworzenie, edytowanie i realizację zleceń pracy jak również prowadzenie inspekcji list kontrolnych Utrzymania Prewencyjnego bez względu na to gdzie się znajdują
Wielojęzyczny Interfejs Głosowy - oferuje do wyboru 7 różnych języków oraz prosty i wygodny interfejs dla użytkowników komunikujących się z SynergyMMS za pośrednictwem dowolnego telefonu

 

Obszerne Raporty 

Z multiwyborem i harmonogramem dostaw.

 

W niezależnym badaniu porównującym SynergyMMS i 6 innych wiodących rozwiązań CMMS, SynergyMMS został wybrany jako najlepszy produkt na podstawie trzech istotnych kryteriów:

  • Łatwość użytkowania
  • Zestaw elementów
  • Cena

 

SynergyMMS rozwiązuje odwieczny problem związany z mobilizacją ludzi do wspólnej pracy, a ponadto pomaga przekraczać bariery zarówno techniczne, jak i językowe. Skoro gromadzenie danych i utrzymanie prewencyjne jest nieodzowne, czy nie wolałbyś korzystać przy tym z wydajnego oprogramowania, które pomoże Ci poprawić jakość Twoich aktywów, jak i zwiększyć poziom zadowolenia gości? Skontaktuj się z naszym biurem, aby dowiedzieć się jak w łatwy sposób można dołączyć do setek obiektów hotelowych, które powiedziały "Tak" rozwiązaniu SynergyMM