logo m

AKTUALNOŚCI

Aksel i VII RYBNICKI PÓŁMARATON KSIĘŻYCOWY

Już po raz siódmy wystartował Rybnicki Półmaraton Księżycowy! Jest to impreza, która z każdą kolejną edycją zyskuje coraz większą popularność. Tym razem zarówno start i meta zostały przeniesione na parking przy kąpielisku „Ruda” w Rybniku. W biegu wzięło udział 1508 biegaczy, z czego w wyznaczonym czasie do mety dobiegło 1115 osób. Dlaczego piszemy właśnie o tej imprezie? Firma Aksel po raz kolejny wpisała się w listę partnerów imprezy. Również w przypadku tej edycji nie zabrakło pomocy z naszej strony, która jak łatwo się domyślić obejmowała wsparcie techniczne imprezy z zakresu radiotelefonii.

DP1400 Front small

 

RADIOTELEFON MOTOTRBO DP1400

Aby zapewnić niezawodną łączność na właściwym poziomie, obsługa imprezy wyposażona została w radiotelefony cyfrowo-analogowe przenośne oraz przewoźne. Do dyspozycji osób mobilnych oddaliśmy radiotelefony Motorola MOTOTRBO DP1400, które gwarantują stabilną pracę w oparciu o obsługę zarówno trybu analogowego, jak i cyfrowego. Dużą zaletą tych urządzeń jest możliwość przerwania łączności innych radiotelefonów w celu nadania do wszystkich użytkowników krytycznego komunikatu w nagłych sytuacjach, co w przypadku takiej imprezy jak RYBNICKI PÓŁMARATON KSIĘŻYCOWY jest niewątpliwie przydatną funkcją. Ponad to w celu zapewnienia optymalnego komfortu pracy z urządzeniami przewoźnymi DP1400, wyposażyliśmy je w mikrofonogłośniki PMMN4029. Dodatkowo pojazdy obsługi imprezy zostały wyposażone w radiotelefony przewoźne MOTOTRBO DM1600, gwarantujące spory komfort pracy, wysoki zasięg oraz lepszą jakość dźwięku.

DM1600 2 

RADIOTELEFON MOTOTRBO DM1600

Reasumując jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny doznaliśmy zaszczytu bycia partnerem imprezy, tym samym z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że już dziś czekamy na kolejną edycję Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego!

 

Zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z imprezy!