logo m

Siła Synergii, Satysfakcji, Sukcesu - kompleksowe, łatwe w użyciu oprogramowanie dla hoteli.

 

hotelarstwo, SynergyMMS, oprogramowanie dla hoteli

 

Aksel oferuje możliwości w zakresie wspierania obszaru „maintenance” w obiektach hotelowych, w tym innowacyjną amerykańską aplikację SynergyMMS służącą do zarządzania utrzymaniem hoteli poprzez system szybkiego reagowania na zgłaszane usterki. Oprogramowanie to współpracuje z radiotelefonami Motorola, Smartfonami i telefonami w pokojach hotelowych umożliwiając automatyczną wysyłkę zadań oraz niezawodną komunikację pomiędzy personelem. Aplikacja SynergyMMS znalazła już zastosowania w kilkuset obiektach na całym świecie i jest dostępna w polskiej wersji językowej.


Goście oczekują nie tylko wyjątkowej uwagi, troski i wysokiej jakości usług, ale również bezpieczeństwa oraz absolutnej dyskrecji pracowników hotelu. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas rozwiązaniami, które pomogą zarówno usprawnić pracę całego personelu, jak i zwiększyć poziom bezpieczeństwa i zadowolenia gości.

 

SynergyMMS

To kompleksowe, łatwe w użyciu rozwiązanie z zakresu zarządzania, opracowane na bazie 30-letniego doświadczenia w branży. Aplikacja współpracuje z większością systemów hotelowych. Wspiera nie tylko komunikację pomiędzy członkami personelu, ale przede wszystkim służy do obniżania kosztów poprzez analizę obłożenia pracą poszczególnych osób oraz precyzyjnego prognozowania niezbędnych zasobów ludzkich do obsługi obiektu. Wdrożenie systemu nie wymaga dużych nakładów finansowych (cały system działa w chmurze) i zajmuje zaledwie do dwóch dni.
Dowiedz się więcej…

 

Radiotelefony Motorola Serii SL4000

Przenośne radiotelefony profesjonalne z funkcją „job ticketing” ułatwiające natychmiastową niezawodną komunikację pomiędzy personelem i współpracujące z aplikacją SynergyMMS.

Dowiedz się więcej…
 

Radiotelefony PMR446

Niewielkie, lekkie, proste w obsłudze urządzenia do łączności głosowej. Bez konieczności uzyskiwania pozwoleń na użytkowanie. Bez opłat licencyjnych. Doskonale sprawdzą się w codziennej komunikacji, jak i przy organizacji różnego typu imprez.

Dowiedz się więcej…

 

Przykłady zastosowań

 

hotelarstwo-casestudy

 

 

BROSZURA PRODUKTOWA

 

synergymms-folder