logo m

Vertex Standard

VERTEX STANDARD

Od 1956 roku firma Vertex Standard należy do przodujących dostawców rozwiązań z zakresu radiołączności, które przyczyniają się do  zwiększania  produktywności  biznesu oraz  bezpieczeństwa publicznego. Japońscy projektanci dokładają wszelkich starań , aby produkty Vertex Standard były odpowiedzią na wygórowane  potrzeby klientów.
Firma Vertex Standard skupia się  na oferowaniu szerokiego portfolio analogowych i cyfrowych radiotelefonów, włącznie z  szeroko zakrojonymi usługami  posprzedażowymi. Wszystkie radiotelefony, poczynając od  dostępnego bez licencji radiotelefonu PMR446, aż po zaawansowane radiotelefony  profesjonalne, cechują się łatwą  obsługą i zapewniają doskonały stosunek ceny do jakości produktu.
Radiotelefony przenośne Vertex Standard posiadają funkcje potrzebne do wydajnego wykonywania pracy. Funkcje takie jak szeroki zakres pasma VHF i UHF zapewniają poszerzone możliwości związane z częstotliwością, a wielowątkowe wyszukiwanie zapewnia większą elastyczność. Radiotelefony posiadają również wysokiej mocy wyjście audio, dzięki czemu możliwe jest  zachowanie  pełnej kontroli nawet w najgłośniejszym środowisku.  Osoby pracujące w oddaleniu od innych docenią wbudowaną funkcję powiadamiania o sytuacji kryzysowej. Funkcja powoduje w przypadku problemów przełączenie na wyznaczony kanał i wysłanie oddziałowi pomocniczemu identyfikatora. W przypadku komunikacji w dużej grupie, warto zastanowić się nad kanałem o dużej przepustowości - w przypadku niektórych modeli możliwe jest wykorzystanie nawet 256 kanałów podzielonych pomiędzy różne grupy.
 Zarówno radiotelefony przenośne  jak i mobilne wspierają ARTS™ (Exclusive Auto-Range Transpond System), który ostrzega  o opuszczeniu przez pracownika  obszaru zasięgu na dłużej niż dwie minuty.  Komunikaty są zawsze bezpieczne dzięki szyfrowaniu głosowemu i programowalnemu przyciskowi blokady klawiszy.
 Idealne zarówno dla małych jak i dużych grup komunikacyjnych, radiotelefony mobilne Vertex Standard zapewniają 8-kanałową przepustowość i obsługują nawet 501 kanałów. Radiotelefony te oferują najlepsze w tej klasie skanowanie, dzięki czemu można  zoptymalizować wydajność w różnych środowiskach. Oprócz podstawowego skanu radiotelefony te oferują  również skan priorytetowy, podwójną obserwację, śledzenie, podwójne śledzenie i dyskusję wokół.
Radiotelefony cyfrowe z serii Vertex Standard eVergeTM wykorzystują najczęściej stosowany protokół cyfrowy DMR, dzięki czemu są kompatybilne z innymi modelami i markami działającymi w standardzie DMR.